Kierowca C+E na trasy międzynarodowe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
LOGINEX Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Loginex Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Dbałość o powierzony zestaw,

- Prawidłowe prowadzenie dokumentacji,

- Pilnowanie kompletności dokumentów transportowych,

- Godne reprezentowanie firmy.

Wymagania:

- Przynajmniej 1 rok doświadczenia jako kierowca na trasach międzynarodowych w pojedynczej obsadzie,

- Posiadanie aktualnego paszportu, wizy GB

- Uprawnienia ADR,

- Prawo jazdy C, E,

- Kurs na przewóz rzeczy,

- Zaświadczenie lekarskie,

- Zaświadczenie o niekaralności,

- Zaświadczenie psychologiczne,

- Odpowiedzialność i kultura osobista.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę/kontraktu B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania kierowców,
  • Współpracę z doświadczonymi spedytorami,
  • Elastyczne systemy pracy,
  • Pracę na zestawach typu chłodnia
  • Pracę w zadbanych pojazdach, nadzorowanych przez dobrych specjalistów ds. floty i  autoryzowane serwisy,
  • Pojazd na stan oraz możliwość zjazdu do domu,

kontakt: 519355482

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322