Kierowca CE - między centrami dystrybucji (kraje Beneluksu)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
24/7 Drive
16. 9. 2024

Nasz klient jest nieodzowną częścią usług logistycznych w Holandii. Pracują jako jeden zespół, który jest w 100% zaangażowany każdego dnia.

Czy chciałbyś dołączyć do tego zespołu jako kierowca CE?

Baza: Nieuwegein

Obowiązki

Jako kierowca będziesz zaangażowany w dystrybucję detaliczną, transportując produkty między centrami dystrybucyjnymi w krajach Beneluksu. Produkty znajdują się na kontenerach rolkowych. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy. Będziesz musiał pracować z komputerem pokładowym. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i przyjmować zwroty.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, czasami w sobotę. Praca w niedzielę jest również możliwa, ale nie obowiązkowa (dni wolne jako rekompensata w ciągu tygodnia). Pracę można rozpoczynać o różnych porach. Skonsultujesz się z klientem, czy bardziej odpowiada Ci zmiana dzienna, popołudniowa czy wieczorna. Będziesz pracować około 12 godzin dziennie i odwiedzać od 3 do 7 lokalizacji.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego
  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca CE PLUS doświadczenie w dystrybucji
  • Własny samochód do dojazdu do/z pracy (JEST PLUSEM)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: do 18,71 € brutto + dodatki
  • Umowa holenderska
  • Cotygodniowe wypłaty (ok. 700-800 € netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 50-60
  • Dodatek kilometrowy
  • Zakwaterowanie

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584