Kierowca C+E (m/k/i)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Piening GmbH
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA DLA CIEBIE!

Dla naszego klienta w Nordhorn poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierowca C+E (m/k/i)

Piening Personal gwarantuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie regulowane taryfą IGZ
  • Premię świąteczną i urlopową
  • Bezpłatną odzież ochronną
  • Kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów
  • Możliwość transportu do pracy
  • Możliwość oragnizacji zakwaterowania
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Zakres obowiązków:
  • Przewóz towarów w komunikacji krajowej bądź zagranicznej według ustalonego harmonogramu
  • Załadunek i rozładunek ciężarówki
  • Dbałość o przewożony towar
  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków
  • Rozliczanie się z dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych

Wymagania pracodawcy:
  • Prawo jazdy klasy CE wraz z kodem 95
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Doświadczenie jest mile widziane

Zainteresowany?
Poprzez E-Mail: Lingen@PieningGmbH.de lub telefonicznie: 0049591/901146-0!

Czekamy na ciebie!

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536