Kierowca C+E Kraków Transport Krajowy 6,5-8 tys zł netto 320
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
U.P.T Józef Grzegółka
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Jesteśmy przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, które zapewnia kompleksową obsługę na terenie kraju i Europy. Czerpiąc z 30-letnich doświadczeń potrafimy szybko reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.grzegolka.pl ,
gdzie mogą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
KIEROWCA KRAJOWY C+E
OPIS STANOWISKA
-SYSTEM PRACY KÓŁKA
Kraków—POLSKA – Kraków
trasy 1-2 dniowe
Dostawy do centrum dystrybucji Biedronka; Żabka itp oraz hurtownie
WYMAGANIA:
- płynnej komunikacji w języku polskim,
- odpowiedzialności i motywacji do pracy,
- uczciwości i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków,
- dbałości o powierzone mienie,
- wysokiej kultury osobistej.
Osoby nie doświadczone mile widziane chętnie pomagamy zdobyć doświadczenie w zawodzie ,przeprowadzamy program szkoleniowy .
OFERUJEMY
• Samodzielne stanowisko,
• Umowę o pracę lub Umowa kontraktowa
• Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Niezbędne narzędzia pracy karty paliwowe automatyczne opłaty drogowe
Pojazdy wyposażone w nowoczesny system Transics (komunikatory ,nawigacja itp)
• Przyjazne środowisko pracy.
• Pojazd przypisany do kierowcy
•Pojazdy marki Man/Scania +Naczepa Firanka

  • Praca Kraków
  • Kurier (transport) Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072