Kierowca C+E kraj i za granica (Stała praca)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Trans Polonia
16. 9. 2024

 ⭐ Uwaga! Poszukujemy Kierowców C+E z całej Polski (praca w kraju lub za granicą).

Twój zakres obowiązków:

Transport cysternowy produktów płynnych na terenie Europy i kraju

✍ Nie masz wszystkich uprawnień? Nic nie szkodzi, pomożemy Ci je zdobyć!

Zainteresowany? Zostaw nam dane kontaktowe do siebie, a to My zadzwonimy do Ciebie!

Nasze wymagania:

✅ Prawo jazdy kat. C + E

✅ Aktualne uprawnienia do przewozu rzeczy (kod 95)

✅ Karta kierowcy

✅ Odpowiedzialność

Mile widziane:

✅ Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień ADR, TDT

✅ Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

✅ Doświadczenie

To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę współpracy

Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

Trasy międzynarodowe lub krajowe

Nowoczesny tabor do wykonywania pracy

Elastyczny system pracy dostosowany do Twoich potrzeb

Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Pełna opieka doświadczonej kadry

Stawiamy na rozwój – Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia – zdobądź je z nami!

Jak wygląda rekrutacja?

1. Wypełnij formularz i zostaw kontakt do siebie, a to my zadzwonimy do Ciebie!

2. Rozmowa z jednym z rekrutrów i i przedstawienie ofertę dopasowanej do Twoich potrzeb.

3. Gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584