Kierowca C+E Holandia na dystrybucji, stała współpraca, wysokie zarobki
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przytowanie ciężarówki do jazdy,
  • transport towarów do marketów,
  • rozładunek + ewentualny odbiór wózków/palet
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanej pracy.

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  • ważna karta kierowcy,
  • doświadczenie (minimum 2-3 lata, w tym również na dystrybucji)
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność, elastyczność, punktualność,
  • gotowość do pracy po ok. 55 h tygodniowo, również w weekendy (2 soboty i 1 niedziela),
  • mile widziany swój samochód na dojazdy do firmy.

OFERUJEMY:
  • holenderska umowę o pracę,
  • stawka godzinowa 18,71€ dla kierowcy z min. 5-letnim doświadczeniem (tygodniowo od ok. 850€ netto)
  • dodatki za pracę w weekendy,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  • holenderskie ubezpieczenie,
  • kilometrówka za dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy swoim samochodem
  • opieka koordynatorów,
  • profesjonalna obsługa przed wyjazdem.

  • Praca opolskie
  • Kierowca Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838