Kierowca C+E
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.profesjonalnykierowca.pl Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. CE w transporcie międzynarodowym Baza: Łódź/Zgierz stałe trasy Polska-Węgry

Obowiązki

  • praca od poniedziałku do piątku
  • wyjazdy z Łodzi lub Zgierza -> transport na Węgry (kilka stałych punktów)
  • kierowanie zestawem: ciągnik (MAN TGX) + naczepa MEGA,
  • kontrola załadunków/rozładunków

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii CE
  • Ważna karta kierowcy do tachografu
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Aktualne badania psychologiczne
  • ADR podstawowy/cysterny- mile widziana
  • Podstawowy angielski i lub niemiecki mile widziany
  • Minimum 1 rok doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E

Oferujemy

  • wynagrodzenie średnio 9000 - 9500 zł miesięcznie netto
  • ubezpieczenie grupowe,
  • umowa o pracę/umowa zlecenie,
  • parking dla samochodów osobowych na czas pracy,
  • przyjazną atmosferę
  • pełne wsparcie

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. e-commerce Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544