Kierowca C+E
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.profesjonalnykierowca.pl Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. CE w transporcie międzynarodowym Miejsce bazy: Wiedeń i Linz (możliwy transport pracowniczy z Warszawy i Katowic)2.ADR – praca międzynarodowa dniówka 90 EUR – wyjazdy na 2 – 3 tygodnie, do uzgodnienia czy kierowca chce zjechać na kilka dni czy chce jeździć i zarabiać, główne kierunki Niemcy, Czechy, Słowacja, Holandia, Belgia, czasami Francja, Austria. Zestaw samochód i naczepa przypisany do kierowcy,3.Wywrotka dniówka 350 zł za dwa kursy jeden dłuższy i drugi krótszy) – przewóz kruszyw z kopalni (piasek, żwir) praca od poniedziałku do piątku po Polsce, głównie woj. Opolskie i dolnośląskie. Zestaw samochód i naczepa przypisany do kierowcy. Samochód po kraju na tarczki nie potrzeb karty kierowcy

Obowiązki

  • praca w systemie 3/1
  • transport międzynarodowy: głównie Niemcy, Czechy, Holandia, Belgia, Polska, Włochy, Szwajcaria, Francja, Luksemburg, Słowenia, Słowacja, Chorwacja
  • transporty głównie międzylotniskowe
  • jazda w dzień i w noc
  • kierowanie pojazdem: Scania/Volvo + naczepa plandeka / chłodnia
  • kierowanie jednym ciągnikiem i zmiana naczep według potrzeby

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii CE
  • Ważna karta kierowcy do tachografu
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Aktualne badania psychologiczne
  • ADR podstawowy/cysterny- mile widziana
  • Podstawowy angielski i lub niemiecki mile widziany
  • min. 1 rok doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok
  • Umowa o Pracę
  • transport pracowniczy do bazy w Austrii
  • wynagrodzenie: podstawa + 65euro za każdy dzień od dnia wyjazdu do powrotu
  • pakiet socjalny
  • na bazie hotele/kantyna - w tygodniu darmowe obiady, w weekendy śniadania, prysznice, pralnia
  • ubezpieczenie dodatkowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą

  • Kierowca uczestniczy przy załadunku, zabezpiecza towar przed wyjazdem.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Kierowca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544