Kierowca C+E CODZIENNIE W DOMU STAŁA LINIA
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
M&M Spedition Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Poszukujemy kierowców C+E na stałą linię Szczecin/Chlastawa. Praca jest łatwa i przyjemna polega na zdjęciu i pobraniu kontenera morskiego w porcie, pojechaniu z nim do Chlastawy zostawieniu naczepy i pobraniu drugiej. Kółko trwa około 8godzin potem wsiada zmiennik i wykonuje tę sama pracę. Auta są maksymalnie trzy letnie. Zapraszam do kontaktu. Mariusz tel. 532-754-088

TEL532754088

Obowiązki

  • Prowadzenie zestawu pojazdu kat C+E,

Wymagania

  • Karta kierowcy, prawo jazdy C+E, kod 95.

Oferujemy

  • Oferujemy stałą powtarzalną pracę, z minimum obowiązków dla kierowcy

  • Praca od zaraz

  • Praca Szczecin
  • Gospodarz domu Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Specjalista ds. e-commerce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584