Kierowca C+E Chłodnia Transport krajowy z powrotami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient portalu
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Punktualne stawianie się na załadunek
  • Nadzór nad załadunkiem
  • Rozładunek towaru u klienta przy pomocy wózka elektrycznego
  • Bezpieczne prowadzenie pojazdu
  • Zgłaszanie na bieżąco usterek pojazdu

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w dzień jak i w nocy ( w zalezności od trasy )
  • Czysty schludny ubiór ( ubranie firmowe )
  • Niekaralność

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok ( brak przestojów )
  • Zatrudnienie od pierwszego dnia na podstawie umowie umowy o pracę
  • Możliwość ułożenia tygodniowego grafiku pracy
  • Możliwośc dostosowania pracy do swoich obowiązków
  • Pojazdy Euro 6 na bieżąco serwisowane
  • Ubranie służbowe
  • Premie świateczne, miesięczne roczne
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Całość wynagrodzenia płatne na konto
  • Szkolenie wdrażające przed przystąpieniem do pracy.

  • Praca Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509