Kierowca C+E
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Ramirent
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Bezpieczny transport sprzętu budowlanego na terenie woj. dolnośląskiego samochodem dostawczym do 7.5 t
  • Wydawanie, przyjmowanie, załadunek oraz sprawdzanie stanu technicznego sprzętu budowlanego
  • Dbałość o ilość oraz jakość wydawanego sprzętu
  • Utrzymywanie samochodu w dobrym stanie technicznym
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Świadectwo kwalifikacji wstępnej dla kierowców
  • Karta kierowcy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność przewidywania oraz dbania o ładunek
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT IIŻ (tzw. HDS)
  • Znajomość branży budowlanej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz sprzętów budowlanych (koparek, podnośniki, itp.)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pełne wdrożenie do pracy, szkolenia, wsparcie ze strony Twojego opiekuna i zespołu
  • Nowoczesne narzędzia pracy tj. smartfon
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
  • Przyjazne środowisko pracy nagrodzone certyfikatem Great Place To Work® - rozpoznawalnym na świecie wyróżnieniem przyznawanym najlepszym miejscom pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami

Chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe brutto – uwzględnij to w CV.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567