Kierowca c+e
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Firma Transportowa EKOPRZEM Przemysław Trzciński
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport towarów na terenie kraju,
  • Zabezpieczanie ładunku na czas transportu,
  • Dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

WYMAGANIA:
  • Posiadania prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy
  • Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu pojazdów o podobnej kategorii
  • Umiejętności obsługi tachografu oraz dokumentacji przewozowej
  • Znajomości przepisów drogowych
  • Zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywane obowiązki
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności

OFERUJEMY:
  • Zadbane i sprwne techniczne zestawy,
  • Terminowe rozliczenia,
  • Dostosowanie się do potrzeb praownika,
  • Możliwość douczenia jeśli ktoś nie posiada doświadczenia,
  • Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne,
  • umowa o pracę,
  • Dostępność spedytora całą dobę,
  • Stałe miejsca załadunków i rozładunków
  • Trasy w kółkach (cementonaczepa)
  • Praca cały rok,
  • Praca od zaraz

  • Praca Kielce
  • Kierowca Kielce
  • Specjalista ds. e-commerce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570