Kierowca C+E autotransport,silos, plandeka, tandem, cysterna, solówka- różne systemy
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
FahrerKonzept GmbH
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów o kategorii C+E, takich jak autotransport Berlin; silos okolice Lipska; plandeka Brühl, tandem okolice Göttingen, cysterna spozywcza (mleko) z zakwaterowaniem Bocholt.
  • Zapewnienie bezpiecznego i terminowego transportu towarów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.
  • Przestrzeganie przepisów drogowych oraz zasad bezpieczeństwa podczas jazdy.
  • Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed rozpoczęciem trasy oraz regularne kontrolowanie parametrów technicznych w trakcie podróży.
  • Zgłaszanie ewentualnych usterek i konieczności naprawy pojazdu.
  • Pobieranie i dostarczanie towarów zgodnie z harmonogramem przewozów.
  • Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów, dbanie o ich prawidłowe zabezpieczenie podczas transportu.
  • Zapełnianie dokumentacji dotyczącej przewożonych towarów, w tym sporządzanie listów przewozowych, wydruków, itp.
  • Kontrolowanie ładunków pod względem ich ilości, jakości i zgodności z zamówieniem.
  • Współpraca z klientami podczas załadunku i rozładunku towarów oraz podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.
  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa w przypadku transportu żywności lub innych towarów wymagających specjalnych warunków przechowywania.
  • Właściwe korzystanie z systemów nawigacyjnych i komunikacyjnych w pojazdach.
  • Zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu.
  • Podnoszenie i załadunek ciężkich przedmiotów przy użyciu odpowiednich urządzeń i technik.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku kierowcy.
  • Zapewnienie odpowiedniego serwisu dla pojazdu, takiego jak tankowanie, wymiana oleju, wymiana opon, itp.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z potrzebami firmy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E lub C z ważnym kodem 95
  • karta kierowcy,
  • doswiadczenie
  • znajomosc niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • systemy pracy do wyboru : 2/2, 2/1, 3/1 i inne
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami),
  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej,
  • po okresie próbnym: dodatek urlopowy i premię świąteczną,
  • stałe trasy oraz punkty startowe,
  • premię za polecenie kierowcy do pracy
  • Zarobki uzależnione od systemu oraz rodzaju pracy :
  • system 2/2 - 1600 - 1900 € netto
  • system 2/1 - 2000 - 2500 € netto
  • system 3/1 - 2200 - 2700 € netto
  • bez systemu 2400 - 3500 € netto

Liderzy zespołów są do Twojej dyspozycji dając wsparcie na każdym etapie pracy. Czekają na Ciebie mili i pomocni koledzy, nowoczesna flota.

Dopasujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb: możliwość wyboru rodzaju i systemu pracy. Oferujemy atrakcyjne płace i dodatkowe świadczenia finansowe.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Kierowca Niemcy

  • 76 147
    15 080