Kierowca C+E
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Green Basket Sp. z o. o.
8. 5. 2024

Green Basket Sp. z o.o. - hurtownia owoców i warzyw, mieszcząca się przy ulicy Floriana Krygiera 1 w Szczecinie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio z firmą Green Basket
  • Przyjazną atmosferę - możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich
  • Pakiet socjalny - Karta MultiSport, paczki wielkanocne, premie bożonarodzeniowe, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników, zniżki pracownicze na asortyment

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • Odpowiedzialność i motywację do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowy atutem

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dostaw wraz z załadunkiem i rozładunkiem
  • Rozwożenie towarów na terenie Kalisz-Grójec-Szczecin-Kalisz
  • Dbanie o stan techniczny i czystość floty

  • Praca Kalisz
  • Kierowca Kalisz Pomorski
  • Kierowca Kalisz
  • Specjalista ds. e-commerce Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293