Kierowca C+E
  • Pińczów
Pińczów, Pińczów, świętokrzyskie, Polska
REGESTA S.A.
18. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami ruchu drogowego;
  • Zabezpieczenie ładunku przed przemieszczeniem;
  • Dostarczanie towarów zgodnie z harmonogramem;
  • Dbanie o czystość w pojeździe;
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu;
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,;
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za planowanie transportu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E,
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie,
  • Orzeczenie psychologiczne,
  • Karta kierowcy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i klarowne wynagrodzenie podstawowe + dodatek za pracę w UE - wypłacane zawsze terminowo,
  • Elastyczny system pracy 3/1, 4/1 etc.),
  • Pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy,
  • Nowoczesne, wysokiej jakości auta DAF (w tym najnowszej generacji XG), wyposażone w systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia komunikacji - tabor wymieniany co 3 lata,
  • Postoje na bezpiecznych parkingach z zapleczem socjalnym,
  • Profesjonalne wsparcie techniczne: warsztat, serwis opon, stacje paliw, myjnie,
  • Strzeżony parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców,
  • Szkolenia EcoDriving.

Przez 28 lat:

brak zwolnień grupowych,

brak redukcji etatów, nawet w czasie pandemii COVID19,

coroczna waloryzacja wynagrodzeń.

Bądź bezpieczny. Zawsze.

  • Praca Pińczów
  • Kierowca Pińczów
  • Pińczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544