Kierowca C+E
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
Confirme Sp. z o.o.
18. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z zabezpieczeniem towaru,

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem,

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia,

  • przestrzeganie procedur w miejscach załadunku/rozładunku,

  • prawidłowe wypełnianie dokumentów transportowych,

  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu.

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy C+E,

  • karta kierowcy,

  • świadectwo kwalifikacji.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód przypisany do kierowcy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Ubezpieczenie medyczne,

  • Wsparcie techniczne serwisu,

  • Wynagrodzenie płatne 10-go dnia każdego miesiąca, wypłacane w całości na konto zawsze w terminie,

  • Przestrzegamy czasu pracy.

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. e-commerce Radom
  • Kierowca Radomin
  • Kierowca Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544