KIEROWCA C+E
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
RK Exclusive Doors
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w „kółkach” zestawem z przyczepą Europa Zachodnia i Wielka Brytania
  • kontrola załadunku i rozładunku, w tym poprawne zabezpieczenie towaru na samochodzie
  • dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy C+E
  • aktualne badania i świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • karta do tachografu cyfrowego
  • doświadczenie min. 1 rok na trasach Europy Zachodniej
  • aktualny paszport
  • rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
  • praca w „kółkach” – tandem Scania z przyczepą
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • możliwości zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • pakiety medyczne i pakiety sportowe
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. e-commerce Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588