Kierowca CE 3500-3700 euro na rękę, praca jako kierowca ASMO TASK FORCE
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Praca w jednym z trzech regionów Niemiec - północ, centrum, południe
  • Praca na najbardziej popularnych zestawach
  • Najkrótszy przydział minimum 7 dni - rzadsze przejazdy miedzy zleceniami
  • Trasy: po Niemczech, dalekobieżne lub wokół komina

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Doświadczenia na różnych, popularnych zestawach
  • Karty kierowcy i prawa jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Komunikatywnej znajomości niemieckiego lub angielskiego
  • Elastyczności, wysokiej kultury osobistej i przyjaznej aparycji

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję 3500-3700 EURO netto (na rękę)
  • Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony i niemieckie świadczenia socjalne
  • Dedykowanego polskiego koordynatora dostępnego 24/7
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odzież służbową marki Engelbert Strauss
  • Telefon służbowy również do użytku prywatnego z Internetem
  • Płatny urlop do 30 dni rocznie
  • Bonus za staż pracy oraz premie świąteczne
  • Zwrot kosztów dojazdu do klienta
  • System poleceń pracowniczych – otrzymaj 500€ za polecenie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087