Kierowca CE, 3300 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, BDF, preferowany system 2/2
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy specjalizującej się w transportach dla dostawców usług kurierskich, poszukujemy:Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie bez systemu: 3300 Euro na rękę
  • Preferowany system 2/2: 2050 Euro na rękę!
  • Polscy dyspozytorzy w firmie
  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w niemieckiej firmie transportowej
  • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w Kassel
  • Nocne trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Zestaw – BDF oś skrętna lub tandem
  • Transport dla DHL i Hermes

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenia na BDF osi skrętnej lub tandemie
  • Język niemiecki NIE JEST WYMAGANY

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

91 008
16 699