Kierowca CE, 3000-3200 euro na rękę, silos, bez znajomości języka
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Stabilna firma posiadająca własne centra logistyczne
  • Praca bez znajomości języka obcego
  • Zestaw - silos lub silos kiprujący
  • Trasy - dalekobieżne po Niemczech
  • Praca 5 dni w tygodniu: pon.-pt.
  • Baza w okolicy Norymbergi

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. CE, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w jeździe silosem i jego obsłudze

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Zarobki na rękę 3000 - 3200 EURO
  • Możliwe systemy pracy
  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony z pakietem świadczeń socjalnych
  • (Kindergeld, niemiecka emerytura, ubezpieczenie)
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Istnieje możliwość poboru zaliczek
  • Opiekę i wsparcie polskojęzycznego koordynatora 24/7

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087