Kierowca CE 3000-3200 euro na rękę, Brunszwik, silos, trasy dalekie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy znajduje się niedaleko Brunszwiku
  • Zestaw – silos przechylny
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Transport soli
  • Możliwość dodatkowego zarobku w sobotę
  • Nowoczesny tabor aut – tylko aktualne roczniki

WYMAGANIA: Oczekujemy:

    OFERUJEMY: Oferujemy:
    • Pensję 3000-3200 euro netto (na rękę)
    • Możliwość pobierania zaliczek
    • Niemiecką, legalną umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Niemieckie świadczenia:
    • Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie
    • Dostępne systemy pracy
    • Pomoc polskojęzycznego 24/7
    • Premię za polecenie nowego pracownika – otrzymaj dodatkowe 200€

    - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087