Kierowca CE, 2900/3150 Euro na rękę, plandeka, system 2/1, Düsseldorf, bez załadunków i rozładunków
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta:

Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie bez systemu: 2900/3150 Euro na rękę
  • Możliwość systemu 2/1: 2300/2530 Euro na rękę
  • Wysoką podstawę brutto!
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicy Düsseldorf
  • Zestaw – Plandeka naczepa
  • Trasy dalekobieżne
  • Dostawy produktów aluminiowych do firm
  • Praca BEZ załadunków i rozładunków

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w kategorii CE
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836