Kierowca C+E, 2805-3005 EURO na rękę, chłodnia, darmowe zakwaterowanie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy: miejscowość pod Frankfurtem nad Menem
  • Trasy - wokół komina, po Niemczech
  • Zestaw - chłodnia oś skrętna lub tandem
  • TYLKO praca w ciągu dnia
  • Transport art. Spożywczych
  • Jazda nowoczesnymi autami
  • Codzienne powroty na DARMOWE zakwaterowanie
  • Kierowcy doceniają współpracę i kontakt z dyspo
  • Praca dla największej europejskiej sieci sklepów spożywczych

WYMAGANIA: Oczekujemy:

    OFERUJEMY: Oferujemy:
    • Pensję na rękę 2805-3005 euro
    • ZALICZKI do pobrania już po tygodniu pracy
    • Niemiecką umowę o pracę (na czas nieokreślony)
    • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
    • Kindergeld 250€/dziecko,
    • niemiecka emerytura,
    • ubezpieczenie zdrowotne

    - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087