Kierowca CE 2800-3000 EURO na rękę, hakowiec, praca w ciągu dnia, darmowe zakwaterowanie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy: HAMBURG
  • Zestaw – hakowiec z osią skrętną
  • Transport kontenerów
  • Stałe godziny pracy, w ciągu dnia maksymalnie do 16:30
  • 2 dni wprowadzenia w pracę, płatne 100% pensji
  • Wolne weekendy - możliwe powroty do domu już w piątek po południu
  • Krótkie trasy - wokół komina, codzienne powroty na zakwaterowanie
  • Bezpłatny nocleg

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • Znajomości niemieckiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję na rękę 2800-3000 euro
  • Niemiecką umowę o pracę (na czas nieokreślony)
  • Umowę do podpisania przed rozpoczęciem pracy
  • Kindergeld,
  • niemiecka emerytura,
  • ubezpieczenie na życie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

91 008
16 699