Kierowca CE, 2755-2955 euro na rękę, plandeka, bez języka obcego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy znajduję się w okolicy Fuldy
  • Język obcy NIE jest wymagany
  • Zestaw – plandeka naczepa
  • BRAK nocnych tur
  • Trasy - dalekobieżne tylko po Niemczech
  • Nowoczesne auta
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy z dostępem do pralki

WYMAGANIA: Oczekujemy:

    OFERUJEMY: Oferujemy:
    • Wysoką pensję 2755/2955 euro netto (na rękę)
    • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
    • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
    • Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem 24/7
    • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
    • Bonus 500€ za polecenie nowego pracownika
    • Szybki wyjazd do pracy

    - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087