Kierowca CE 2750-2950 euro na rękę stała linia, bez znajomości języka obcego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Start pracy: Koblencja
  • Zestaw: silos naczepa
  • Transport cukru
  • Stała, krótka trasa po Niemczech
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Codzienne powroty do bezpłatnego zakwaterowania

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95 i kartę kierowcy

OFERUJEMY:
  • Pensję 2750-2950 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania od drugiego tygodnia pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (przetłumaczoną na polski)
  • Składki na niemiecką emeryturę i ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kindergeld – dodatek 250€ na dziecko
  • Bonus 500€ za polecenie nowego pracownika
  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Szybki proces rekrutacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567