Kierowca CE, 2700-2900 euro na rękę, chłodnia, trasy wokół komina, codziennie darmowy nocleg
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Oddział firmy znajduje się w okolicy Kassel
  • Zestaw – chłodnia naczepa
  • TYLKO 2 trasy dziennie
  • Trasy WOKÓŁ komina
  • Codzienny powrót do bezpłatnego zakwaterowania
  • W firmie pracują Polacy
  • Firma specjalizuje się w dostawach artykułów spożywczych

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w transporcie żywności chłodnią
  • Podstawowej znajomości angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję 2700-2900 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania od drugiego tygodnia pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (po polsku)
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Świadczenia socjalne (niemieckie): Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i rodziny, Kindergeld 250€/dziecko, Niemiecką emeryturę w przyszłości
  • 500€ dodatku za polecenie nowego pracownika
  • DARMOWE zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Profesjonalną opiekę i szacunek dla każdego pracownika
  • PRACĘ OD ZARAZ

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087