Kierowca CE, 2650-2850 euro na rękę, tandem, praca wokół komina, bezpłatne zakwaterowanie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Praca w okolicy Norymbergii
  • Zestaw – tandem skrzynia
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca tylko w ciągu dnia
  • Krótkie trasy wokół komina
  • Codzienne powroty do miejsca bezpłatnego zakwaterowania
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kategorii CE z ważnym kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie na tandemie
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Uprawnienia ADR

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 2650-2850 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Możliwość pracy w dogodnym systemie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Profesjonalą polskojęzyczną opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • SZYBKIE WYJAZDY DO PRACY

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087