Kierowca C+E 2650-2850 euro na rękę bez języka obcego, blisko polskiej granicy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca blisko Polski, bezpośrednio w Berlinie

  • Zestaw:wywrotka naczepa
  • Trasy w regionie Berlin - Brandenburg
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • TYLKO DNIÓWKI
  • Wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą
  • Na bazie u klienta zaplecze sanitarne z pralką

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy

OFERUJEMY:
  • Zarobki 2650-2850€ na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Niemieckie świadczenia socjalne: dodatek na dziecko 250€ - Kindergeld, ubezpieczenie i składki emerytalne
  • Pomoc dedykowanego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Darmowy nocleg lub dodatek finansowy do własnego zakwaterowania
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • SZYBKI WYJAZD DO PRACY

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848