Kierowca CE 2605-2805 euro na rękę, plandeka, STAŁE TRASY, polskie dyspo
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy to okolice Lubeki - piękne miasto nad morzem
  • Język obcy NIE JEST wymagany (polskojęzyczna dyspozycja)
  • Zestaw: naczepa plandeka z systemem joloda
  • Głównie STAŁE, ułożone trasy
  • Mała ilość punktów na turę
  • Trasy dalekobieżne - Niemcy i Skandynawia
  • Na bazie firmy pełny dostęp do zaplecza sanitarnego (dostępna pralka)

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kategorii CE z ważnym kodem 95
  • Doświadczenia na plandece naczepie

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 2605-2805 euro netto (na rękę)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wariant pracy w systemie 3/1, 2/1
  • Zdalną pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora przez okres zatrudnienia
  • Pracę od zaraz

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087