Kierowca C+E 2600-2800 euro na rękę bez znajomości języka obcego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca bezpośrednio w Hamburgu
  • Zestaw: wywrotka naczepa
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Tury tylko w ciągu dnia
  • Wolne weekendy
  • Wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą
  • Na bazie w pełni wyposażone zaplecze sanitarne z pralką
  • Nowoczesny tabor ciężarówek
  • Firma z tradycją, istnieje na rynku od ponad 25 lat

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy

OFERUJEMY:
  • Pensję 2600-2800€ netto (na rękę)
  • Zaliczki do wypłacenia już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na terminie
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Niemieckie świadczenia socjalne:  dodatek na dziecko 250€ Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne i składki emerytalne
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Darmowy nocleg lub dodatek finansowy do własnego zakwaterowania
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • SZYBKI WYJAZD DO PRACY

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 193
20 192