Kierowca CE 2600-2800 eur na rękę, STAŁA LINIA, bez załadunków i rozładunków
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Baza firmy w okolicy miasta Ulm
  • Zestaw: naczepa plandeka
  • Brak załadunków i rozładunków
  • STAŁA LINIA
  • Trasy wokół komina
  • Dni pracy: poniedziałek - piątek

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii CE, kartę kierowcy z kodem 95
  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca kat. CE
  • Znajomości podstawowych zwrotów transportowych w języku niemieckim

OFERUJEMY:
  • Pensję 2600-2800 eur na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zaliczki do pobrania
  • Dodatkowe świadczenia wynikające z niemieckiej umowy: Kindergeld 250€/dziecko, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie na życie
  • Dostępną pracę w systemach
  • Darmowe zakwaterowanie lub dodatek do własnego mieszkania
  • Stabilną pracę z dobrym wynagrodzeniem

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064