Kierowca CE, 2555-2755€ na rękę, cysterna, Magdeburg – praca blisko polskiej granicy, bez znajomości
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Start: koniec sierpnia 2024
  • Praca do połowy lutego 2025 (później możliwość przeplanowania na inne cysterny w ramach tej samej firmy)
  • Baza firmy w okolicach Magdeburga
  • Zestaw cysterna naczepa
  • Transport soku z buraka
  • Praca bez znajomości języka obcego
  • Powtarzalne trasy wokół komina
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dodatkowo płatna praca w sobotę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach z kuchnią i łazienką

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Aktualnego prawa jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia na cysternie

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję2555-2755€ netto – na rękę
  • Możliwość pobierania zaliczek już po tygodniu pracy
  • Opcję pracy w systemie 3/1
  • Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Świadczenia socjalne: Dodatek na dziecko 250€, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Polskojęzyczną opiekę koordynatora 24/7
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • Darmowe zakwaterowanie z zapleczem kuchennym

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

91 373
16 776