Kierowca CE, 2470/2620 Euro na rękę w systemie 8/2, silos, trasy dalekobieżne, Kassel
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Rekrutujemy dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy:Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Zarobki 2470/2620 Euro na rękę w systemie 8/2!
  • Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy!
  • Dodatki za nocleg w ciężarówce

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicach Kassel
  • Zestaw – Silos
  • Trasy międzynarodowe
  • 1 punkt załadunku, 1 punkt rozładunku
  • Przewóz granulatów tworzywa sztucznego

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Minumum 2-letniego doświadczenia na silosie
  • Komunikatywny język angielski jest wymagany

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055