Kierowca CE, 2455-2655 euro na rękę, STAŁA LINIA, z darmowym zakwaterowaniem
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Baza firmy znajduje się w okolicy Norymbergi
  • Zestaw: tandem/izoterma
  • STAŁA LINIA
  • Trasy: wokół komina
  • Codzienne powroty do miejsca darmowego zakwaterowania
  • Praca głównie od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kategorii CE
  • Doświadczenia w zawodzie
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję 2755-2955 euro netto (na rękę)
  • Opcję pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Formalności do podpisania i zapoznania się przed wyjazdem
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie dla całej rodziny, składki na niemiecką emeryturę
  • Możliwość pracy w systemach
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • System poleceń nowych pracowników - premia 200€
  • PRACĘ OD ZARAZ

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087