Kierowca C+E
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
8. 5. 2024

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Opis stanowiska

  • Kierowanie samochodami ciężarowymi typu 8x8, zestaw ciągnik z naczepą,-obsługa HDS mile widziana,
  • Realizowanie zaleceń bieżących nadzoru budowy,
  • Dbanie o stan techniczny oraz porządek w obsługiwanych maszynach,
  • Prowadzenie dziennika prac obsługiwanej maszyny/urządzenia,
  • Przestrzeganie procedur, zadań i instrukcji BHP, a także norm obowiązujących na budowie.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • Prawo jazdy na kategorię C i C+E,
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej(w przypadku kierowców),
  • Ważne badania psychologiczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Punktualność, uczciwość, dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Gotowość do pracy na terenie Polski (kontrakty Obwodnica Opatowa, S7 Płońsk-Czosnów).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach Luxmed,
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Codzienne obiady,
  • Dodatek motywacyjny po okresie próbnym.

  • Praca Zakroczym
  • Kierowca Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293