Kierowca C+E
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
RENUSZ Grzegorz Renusz
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Witaj.
  • Jesteśmy mała rodzinna firmą i szukamy kierowcy z pasją do zespołu :)
  • Wymagania :
  • -Ważne uprawnienia c+e (kod 95)
  • -Kurs ADR podstawy
  • -Uśmiech na twarzy
  • Gwarantujemy :
  • -ubrania robocze( tak co by to nie wyglądać jak Janusz transportu ;P)
  • -środki czystości do auta (Co by można ogarnąć ta szopkę)
  • - pauzy weekendowe w domu( nieregularne co by można sprawdzić czy kapci nikt nie grzeje :D),
  • -wczasy pod gruszą :)
  • Podstawą zaufania jest nieustanna kontrola

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E
  • Sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Bezkonfliktowość
  • Kurs ADR mile widziany

To oferujemy

  • Praca w małej zgranej firmie (5 aut)
  • Pauzy weekendowe w domu
  • Dobrze wyposażony pojazd, skonfigurowany pod Kierowcę
  • Odzież robocza

O nas

Mała firma transportowa, kierunki Polska, Szwecja, Słowacja, Czechy.

Zależy mi na kierowcy, który z chęcią wykonuje pracę kierowcy a w zespole jest kolegą:)

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. e-commerce Gdynia
  • Kierowca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544