Kierowca C+E Tandem P
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
Werkservice
20. 4. 2024

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Obowiązki

  • - Prowadzenie auta ciężarowego: ciągnik siodłowy z naczepą typu Tandem z wózkiem widłowym

Wymagania

  • - aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy
  • - minimum roczne doświadczenie w zawodzie oraz doświadczenie z wózkiem widłowym
  • - znajomość języka niemieckiego do komunikacji podstawowa
  • - gotowość podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy

  • - pracę w systemie 2/2
  • - na niemieckiej umowie uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (kindergeld)
  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • -wynagrodzenie w systemie 2/2 1680€ netto
  • - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. + 48 576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Kierowca Niemcy

  • 120 536
    20 228