KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
CE DRIVER
30. 9. 2024

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:
KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt
System zjazdowy: 3/1 lub bez systemu
Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga (walkingfloor) lub wywrotka
Wynagrodzenie: €14 brutto/godz. + diety €28 + premie
Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy
Najważniejsze obowiązki:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,
• w okresie wrzesień-luty transport lokalny buraków cukrowych z pola do cukrowni (ok. 120-140 km)
Warunki zatrudnienia:
• praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
• w okresie wrzesień-luty kampania cukrowa w trasach lokalnych z powrotami na zakwaterowanie,
• możliwość dalszego zatrudnienia w firmie po kampanii,
• praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
• bezpłatne zakwaterowanie w ładnej okolicy: pokoje dwuosobowe w dobrym standardzie z dostępem do łazienki, wyposażonej kuchni i miejscem do odpoczynku w bliskiej odległości od bazy firmy,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie godzinowe €14 brutto, zależnie od wybranego systemu:
• w systemie 3/1 podstawa min. €2300 brutto,
• bez systemu zjazdowego podstawa min. €2600 brutto,
• diety €28 netto wypłacane za każdy pracujący dzień,
• za dobrze wykonaną pracę firma przewiduje dodatkowe premie (przestrzeganie wyznaczonych godzin pracy, utrzymywanie czystości w pojeździe oraz miejscu zakwaterowania, odprowadzanie ciężarówki na myjnię, za dobrą współpracę z resztą zespołu),
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia
Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum roczne doświadczenie w transporcie,
• doświadczenie w obsłudze wywrotki lub walkingfloor,
• uczciwość w stosunku do pracodawcy i innych kierowców oraz nienadużywanie alkoholu – warunek konieczny
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w rolnictwie
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do aplikowania na ofertę.
Pytania prosimy kierować pod nr telefonu: 0048 784 310 100 lub na adres mailowy: @
Zapraszamy od poniedziałku do środy w godz. 9:00 – 18:00

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132