Kierowca C+E – SUPER SKOCZEK, 3000/3250 Euro na rękę, jazda na różnych zestawach, północne Niemcy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Nasz niemiecki zaufany klient poszukuje:

KIEROWCÓW KATEGORII C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Pensję 3000/3250 Euro na rękę
  • Prywatne auto tankowane przez firmę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pewne wynagrodzenie, zawsze na czas
  • NIEMIECKĄ umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, składka emerytalna)

OPIS OFERTY:

  • Kierowca porusza się w rejonie północnych Niemiec (Mecklenburg-Vorpommern)
  • Praca jako SUPER SKOCZEK
  • Zestawy: BDF Oś skrętna, BDF Tandem, Skrzynia, Plandeka, Solówka
  • Trasy wokół komina/dalekobieżne w zależności od zleceń

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Biegłości w jeździe na różnych zestawach
  • ADR podstawowe są wymagane
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544