KIEROWCA CE – plandeka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Werkservice
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Berlina
Zadania na stanowisku:
- kierowanie pojazdem z naczepą typu plandeka w krajowym transporcie dalekobieżnym,
- przewóz napojów oraz innych artykułów spożywczych i przemysłowych
Co oferujemy:
- pracę stałą od poniedziałku do piątku lub w systemie 3/1
- możliwość powrotu do Polski na weekendy,
- zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu,
- legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
- gwarancję odprowadzania składek,
- możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
- terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu i Steuerklasse:
3/1 2000€ brutto + 300 € premii czyli 2300 € brutto + diety 28€ , Bez systemu 2200€ po 1 miesiącu + 300€ premii - 2500€ euro brutto podstawy + diety
- zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Wymagamy:
- prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym
- znajomości języków obcych: komunikatywny niemiecki lub angielski
- solidności i punktualności ze strony pracownika
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 172 002:
dni powszednie w godz. 08:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10:00 – 20:00
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres @
Więcej ofert na stronie: werkservice.eu

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190