Kierowca
  • Konstancin-Jeziorna
Kierowca
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Województwo mazowieckie, Polska
Add All Sp. z o.o
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogólne warunki

Tryb pracy: stacjonarna, mobilna

Rodzaj umowy: umowa o pracę, zlecenie, inna

Tryb rekrutacji: rekrutacja stacjonarna

Wymiar etatu: pełny etat

Branża: transport / spedycja / logistyka, gastronomia

Twój zakres obowiązków

-       Pomoc w załadunku i rozładunku towaru

-       Przygotowanie towaru do wysyłki

-       Kompletowanie zamówień

-       Załadunek samochodu dostawczego

-       Dostarczanie zamówień do klienta

-       Budowanie i utrzymanie dobrej relacji z klientem

-       Dyspozycyjność

Nasze wymagania

-       Prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie jako kierowca aut dostawczych

-       Chęć do pracy oraz do rozwoju

-       Wysoka kultura osobista

-       Staranność i dokładność wykonywanych prac

-       Sprawna realizacja zlecanych zadań

-       Dyspozycyjność Punktualności i odpowiedzialności za powierzone mienie oraz samochód służbowy

To oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Spotkania integracyjne

System premiowy

Proszę umieścić w CV aktualną klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Kierowca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210