Kierowca C (Również bez doświadczenia)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Profesjonalny Kierowca
28. 7. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:
Jesteśmy firmą z obszaru TSL, zajmującą się outsorcingiem. Współpracujemy z wieloma firmami poszukując dla nich osób z branży transportu, logistyki i spedycji. Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierowca - magazynier:
⦁Lokalizacja (baza rozpoczęcia): Wrocław
⦁Zasięg transportu: Krajowy
⦁System pracy: Poniedziałek – piątek, dwie pracujące soboty w miesiącu - odbiór dni wolnych w tygodniu
⦁Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
⦁Średnia dzienna ilość czasu pracy: ok. 8 - 10 h
⦁Pojazd: Mercedes, Iveco
⦁Naczepa/zabudowa: chłodnia
Zakres obowiązków:
⦁Załadunek i przygotowanie towaru: ustawienie załadowanego towaru na samochodzie,
⦁Rozwożenie towaru: hurt (dla dużych sieci np. Netto, Stokrotka) - rozładowywanie całych palet; detal (mniejsze sklepy) - dostarczanie towaru, gdzie produkty mogą być zapakowane w pudełka,
⦁Monitorowanie i utrzymanie odpowiedniej temperatury agregatu chłodniczego (wcześniejsze przeszkolenie w obsłudze agregatu),
⦁Obsługa pojazdów różnych typów, takich jak solówki, busy, naczepy,
⦁Zapewnienie, że wszystkie procedury bezpieczeństwa i higieny są przestrzegane podczas załadunku, transportu i rozładunku towarów,
⦁Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej załadunku, rozładunku i stanu technicznego pojazdu,
⦁Raportowanie problemów technicznych lub logistycznych,
⦁Współpraca z magazynierami, dyspozytorem oraz innymi członkami zespołu,
⦁Planowanie tras i terminów dostaw w celu zapewnienia punktualności i terminowości,
⦁Zapewnienie, że towar jest dostarczany w odpowiedniej jakości i zgodnie z wymaganiami klientów oraz standardami firmy.
Wymagania:
⦁Prawo jazdy kat. C lub CE,
⦁Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95),
⦁Karta kierowcy do tachografu,
⦁Zaświadczenie o niekaralności,
⦁Książeczka sanepidowska,
⦁Komunikatywna znajomość j. polskiego.
Mile widziane:
⦁6 miesięcy doświadczenia zawodowego,
⦁Znajomość j. angielskiego,
⦁Znajomość j. niemieckiego.
Benefity:
⦁Ubezpieczenie grupowe,
⦁Prywatna opieka medyczna po okresie próbnym,
⦁Dofinansowanie karty Multisport,
⦁Telefon służbowy,
⦁Nagrody jubileuszowe,
⦁Imprezy integracyjne.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544