Kierowca C+ E
  • Polkowice
kierowca C+ E
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Posiadasz prawo jazdy kat. C lub C+E i poszukujesz pracy blisko miejsca zamieszkania?

Świetnie się składa! Mamy ofertę, w której trasy wykonujesz tylko w konkretnych godzinach pracy, a najdłuższa trasa to około 100 km.

Zapewniamy umowę o pracę i możliwości zdobycia dodatkowych uprawnień

Oczekujemy

  • prawo jazdy kat. C ub C+E
  • karta kierowcy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i obsługę żurawi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem + liczne dodatki (np. dodatek frekwencyjny 469 zł, dodatek za zmianowośc 869 zł, dodatki za godziny nocne, nadgodziny i dyżury)
  • trasy blisko miejsca zamieszkania, tylko w godzinach pracy
  • dofinansowanie do posiłków za każdy przepracowany dzień
  • dodatek za każde dodatkowe uprawnienia
  • niezbędne szkolenia wedle potrzeb

Zadania

  • odbiór towaru od klienta, dowóz do firmy
  • obsługa maszyn, żurawi i wózka widłowego

  • Praca Polkowice
  • Kierowca Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659