KIEROWCA C, CE+95 W HOLANDII
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
AbJobService Polska
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie samochodu ciężarowego
  • Transportowanie kontenerów rolkowych z pościelą

WYMAGANIA:
  • Aktualne prawo jazdy kategorii C, CE+95
  • Komunikatywny język angielski

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjnośc na dłuższy okres czasu
  • gotowość na przejście dwutygodniowego okresu szkoleniowego

OFERUJEMY:

Co zyskujesz:

  • wynagrodzenie 15,25 Euro brutto/h, cotygodniowo przelewane na Twoje konto

  • wypłaty w walucie Euro, cotygodniowo przelewane na Twoje konto
  • dodatek wakacyjny 8,73% dochodów brutto - naliczane od godz. Podstawowych

Co zapewniamy:

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • bezpłatny transport do/z miejsca pracy (samochodem lub rowerem)
  • dodatek dla kierowcy samochodu służbowego
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym wifi (dwuosobowe za 119,00 EU tygodniowo, jednoosobowe 134,00 EU tygodniowo)
  • ubezpieczenie zdrowotne (36,85 EU tygodniowo)

  • Praca opolskie
  • Kierowca Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551