Kierowca C/CE ze znajomością niemieckiego - Hesja, Bawaria
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zagranica, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca C/CE

Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja

Zadania:

-         Prowadzenie najnowocześniejszych, mocnych ciągników siodłowych lub samochodów ciężarowych,

-         Odpowiedzialność za punktualne dostarczenie ładunku,

-         Kontrola, konserwacja i dbałość o pojazd.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

-         Noclegi w zależności od typu pojazdu i odległości,

-         Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

-         Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA C/CE” – oddzwonię!

Wymagania

-         Prawo jazdy kat. C/CE i świadectwo kwalifikacji kierowcy,

-         Doświadczenie w pracy m.in. na betonomieszarkach, ciągnikach siodłowych z naczepą i zestawami z przyczepami, w tym na pompach do betonu, naczepach niskopodwoziowych, wywrotkach, walcach i dźwigach samojezdnych,

-         Znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się na budowie.

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521