Kierowca C/CE ze znajomością dobrą niemieckiego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport materiałów budowlanych,
  • Załadunek i rozładunek materiałów,
  • Obsługa dokumentów transportowych,
  • Pomoc w pracach budowlanych.

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. C/CE,
  • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu pracy,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Wspólnie uzgodnione świadczenia dla branży budowlanej (premia świąteczna, wynagrodzenie urlopowe),
  • Jedna płatna podróż do domu miesięcznie (0,40 euro za kilometr),
  • Zapewnione zakwaterowanie (dla kandydatów mieszkających za granicą),
  • Dieta 28 euro zgodnie z niemieckimi przepisami,
  • Projekty na różnych budowach Bawarii. Pracownik jest przydzielany do pracy w jednym miejscu, bez zmian.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838