Kierowca C/CE z podstawowym niemieckim-Hesja, Bawaria
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
firma
9. 8. 2024

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:
Kierowca C/CE
Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja
Zadania:
• Prowadzenie najnowocześniejszych, mocnych ciągników siodłowych lub samochodów ciężarowych,
• Odpowiedzialność za punktualne dostarczenie ładunku,
• Kontrola, konserwacja i dbałość o pojazd.
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C/CE i świadectwo kwalifikacji kierowcy,
• Doświadczenie w pracy m.in. na betonomieszarkach, ciągnikach siodłowych z naczepą i zestawami z przyczepami, w tym na pompach do betonu, naczepach niskopodwoziowych, wywrotkach, walcach i dźwigach samojezdnych,
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się na budowie.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Noclegi w zależności od typu pojazdu i odległości,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
• Dodatki, premie, dopłaty.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA C/CE” – oddzwonię!

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210