Kierowca C/C+E, praca Gdańsk i Żukowo. od zaraz, stacjonarna
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dzwoń, jak masz czas

pisz SMS jeżeli nie możesz rozmawiać

znajdziesz nas na WhasApp też :)

Lokalna budowlana firma podwykonawcza z Gdańska, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko :

Kierowca C/C+E.

Praca od zaraz. Stacjonarna. Bez kwater.

Miejsce pracy: Trójmiasto.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę.

Auta MAN i MERCEDES.

Dobrze by było, gdyby ktoś miał doświadczenie na zestawach niskopodwoziowy.

Stawka: od 27 zł netto/h na start oraz do ustalenia według lat pracy i umiejętności.

Zakres obowiązków:

-         Prace transportowe na terenie Trójmiasta.

Wymagania:

-         Doświadczenie,

-         Prawo jazdy kat. C/C+E,

-         Odpowiedzialność i chęć do pracy.

Proponujemy:

-         Zatrudnienie na umowie o pracy, ale pierwsza umowa zlecenia na okres próbny,

-         Praca od pn-pt od 6, oraz co druga sobota,

-         Wyjazdy z bazy firmy.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502/267/530

 WhatsApp / sms „kierowca Gdańsk”.

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532