Kierowca C, C+E - Operator HDS
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: Kierowca C, C+E - Operator HDS. W przypadku zainteresowania ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny - 506 553 337.

Zakres obowiązków:

  • obsługa dźwigu samochodowego HDS;
  • przewóz, załadunek, rozładunek materiałów na budowie;
  • dbanie o stan techniczny i wizualny powierzonego sprzętu;
  • zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań;
  • wykonywanie innych zadań wskazanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. C (C+E);
  • uprawnienia do obsługi żurawia (HDS);
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy;
  • dyspozycyjność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • nocleg, wyżywienie, dieta delegacyjna (w przypadku pracy w delegacji);
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy;
  • pakiet benefitów m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, impreza firmowa, wyjazdy firmowe;
  • premie miesięczne, roczne.

  • Praca Skierniewice
  • Kierowca Skierniewice
  • Operator Skierniewice
  • Operator maszyn Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567